انتخابات هیات دبیران جامعه معماران ایرانی

انتخابات هیات دبیران جامعه معماران ایرانی

سالها بود جای خالی نهادی مستقل که معماران ایرانی را نمایندگی  کرده و مدافع حقوق صنفی آنان باشد , احساس می شد.  حدود ده سال پیش عده ای از معماران ایران پیش قدم شده و بدین منظور جامعه مهندسان معمار ایران را تاسیس کردند که علاوه بر ثبت قانونی و اخذ مجوزهای حقوقی مربوطه، در تاسیس خانه هنرمندان ایران شرکت کرد و به عنوان یکی از گروه های تشکیل دهنده آن به رسمیت شناخته شد. هم چنین این تشکل به عنوان تنها نماینده معماران ایران به عضویت اتحادیه جهانی معماران (UIA) درآمد. متاسفانه به دلیل پاره ای مشکلات مدتی فعالیت این تشکل متوقف شد ولی اکنون با بر طرف شدن مشکلات و موانع، هیئت موسس جامعه مهندسان معمار ایران برآنند تا با برگزاری مجمع عمومی و انتخابات هیئت دبیران، مقدمات رسیدن این تشکل به جایگاه واقعی خود را فراهم آورند. 

لذا از کلیه معماران ایران دعوت می شود تا با ثبت نام در جامعه مهندسان معمار ایران و شرکت در انتخابات هیئت دبیران که روز 15 آذر ماه ساعت 17​در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود در پایه گذاری  یک نهاد صنفی قدرتمند برای همه معماران ایران سهیم باشند.

برای دریافت فرم عضویت رایگان یا اعلام کاندیداتوری با دبیر خانه جامعه مهندسان معمار ایران واقع در خانه هنرمندان تماس بگیرید. برای ثبت نام تنها کافی است فرم ثبت نام را پر کرده و همراه با کپی مدرک تحصیلی خود (حداقل کارشناسی) به دبیرخانه ارسال فرمایید. هیچ گونه حق عضویتی دریافت نمی شود.